Haber

Roy Hodgson: Zaha, korkarım gelecek sezon burada olmayacak

Crystal Palace Teknik Direktörü Roy Hodgson, Fenerbahçe’nin transfer etmek istediği ve menajerini Trabzonspor ile Süper Lig maçı öncesi İstanbul’a getiren Wilfried Zaha’nın durumu hakkında değerli açıklamalarda bulundu.

Hodgson, Crystal Palace ile Haziran ayında sözleşmesi sona erecek olan Zaha’nın geçen hafta Bournemouth maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle sezon sonuna kadar forma giymesinin mümkün görünmediğini belirtti.

“Zaha’nın sakatlığı düşündüğümüzden daha önemli görünüyor”

İngiliz yönetici şu açıklamaları yaptı:

“Zaha’nın sakatlığı düşündüğümüzden daha önemli görünüyor, bu yüzden korkarım bu sezon tekrar forma giyemeyecek.”

“Korkarım gelecek dönem burada oynamayacak”

Tecrübeli teknik direktör, 30 yaşındaki oyuncunun takımda kalıp kalmayacağına ilişkin soruya şu yanıtı verdi:

“Korkarım gelecek dönem burada oynamayacak ama her zaman umabiliriz. Görüşmelerin ayrıntılarını bilmiyorum. Kulüp onunla konuştu ve temaslar devam edecek. Nereye kadar bilmiyorum. Geldiler. Bir Palace hayranı olarak, onun burada kalmasını umabileceğim tek şey var, ancak size içeriden yeni bir bilgi veremem.”

“Kulübün efsane olması devam etmesi için başka bir teşvik olabilir”

Roy Hodgson açıklamalarını şöyle tamamladı:

“Burası iyi bir kulüp, iyi bir grubumuz var ve zayıflamak yerine güçleniyor. Gelecek dönemin bundan daha iyi olmasını umuyorlar. Bunların hepsi Zaha’nın kalması için çok iyi nedenler. Ayrıca bu kulübün bir efsane olması, onu devam ettirmek için başka bir teşvik olabilir. Canı istediğinde kalması için birçok neden var ve kulübün onun kalmasını istemesinin birçok nedeni var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu