Haber

Son dakika haber: Erdoğan, AK Parti’nin İzmir İlçe Belediyesi Başkan Adaylarını açıkladı!

Flaş Haber…Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti İzmir İlçe Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı’nda açıklamalarda bulunuyor…

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Değerli İzmirliler, sizleri en kalbi duygu ve sevgilerimle selamlıyorum. Bu sabah yaşadığımız 5.1 büyüklüğündeki depremden dolayı tüm İzmir halkına geçmiş olsun diliyorum.

Cumhur İttifakı olarak bugün İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın arkasındaki ilçe belediye başkan adaylarımızı duyurmak için bir aradayız.

“TÜRKİYE’DE GÖSTERİ VE ALGI İLE BAŞKANLIK DÖNEMİ BİTTİ”

Amacımız aday seçme süreçlerini bir an önce tamamlayıp 31 Mart’ta tüm gücümüzü kullanarak sandıklara gitmektir. 31 Mart’ta milletimiz, çalışma ve hizmet politikasıyla kentlerini yönetecek belediye başkanlarını seçecektir.

Türkiye’de şehirlerimizin yıllarını sadece gösterişle, algıyla belediye başkanlığı yaparak heba etme devri bitti.

”HİÇBİR ŞEHRİMİZİ TÜRK YÜZYILININ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINDAN MASRAFSIZ OLMAYALIM”

Başta İzmir olmak üzere herhangi bir şehrimizi ziyaret edelim. “Türkiye Yüzyılı”Belediyecilik anlayışından kendimizi mahrum etmeyelim.

Milletimiz 31 Mart’ta şehirlerini ortak değerlerinden yararlanma politikasıyla değil, çalışma ve hizmet politikasıyla yönetecek belediye başkanlarını seçecektir.

Adaylarımız belediye başkanlığı koltuğunda oturan ama gözü, kalbi, aklı başka yerde olan kişiler gibi değildir ve olmayacaktır. 40 yıldır ülkemizin başına bela olan bölücü terör belası yine bu toprakları işgal etme girişiminin sonucudur.

Emperyalist güçler sinsi oyunlarını içeriden destekleyecek araçlar ve ekstralar her zaman buldular. Bu senaryolarda kimisi bilerek, kimisi bilmeyerek rol oynayanlar, tarih öncesinde hak ettikleri notu aldılar. Hükümetimizin ilk dönemi ülkeyi bırakmak istemeyen vesayet güçleriyle mücadele etmekle geçti.

”TÜRKİYE YÜZYILINA YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ HIZLANDIRACAĞIZ”

18. seçimimize, 18. imtihanımıza hazırlanıyoruz. İnşallah bu seçimi başarıyla tamamlayıp Türkiye Yüzyılına doğru yürüyüşümüzü hızlandıracağız.

HAMZA DAĞ: YENİ BİR HİKAYE YAZMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Hamza Dağ’ın açıklamalarından öne çıkanlar;

Amacımız İzmir’i hak ettiği değerlere yükseltmektir. Bizim tek kaygımız İzmir’dir. İzmir’i Ege’nin incisi olmanın ötesinde Türkiye’nin incisi yapacağız.

Belediyecilik denince herkesin aklına ilk AK Parti geliyor. AK Parti’nin yerel yönetimlerdeki başarısının sırrı sizin ortaya koyduğunuz belediyecilik modeliyle mümkün oldu.

Bu şehirde yeni bir hikaye yazmaya gayret edeceğiz. İzmir’i hak ettiği yere getireceğiz. İzmir’i daha yaşanabilir hale getireceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu