Haber

Tekirdağ TOKİ kurası ne zaman? 2023 Tekirdağ TOKİ kurası hangi gün, saat kaçta çekilecek?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilen projenin Tekirdağ etabı için kura çekiminin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Tekirdağ TOKİ çekilişinin ne zaman, hangi gün ve saat kaçta yapılacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Tekirdağ TOKİ kurası ne zaman? 2023 Tekirdağ TOKİ kurası hangi gün, saat kaçta çekilecek?

TEKİRDAĞ TOKİ KURAYI NE ZAMAN YAPILACAK?

TOKİ, TOKİ 4. etap çekiliş takvimini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Tekirdağ TOKİ çekilişi 13-14 Mart tarihleri ​​arasında takvimde yapılacak.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından TOKİ toplu konut projesi için ilk kura çekiminin 7 Kasım 2023 Pazartesi günü Ardahan ve Şırnak’ta başlayacağını duyurdu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden 5, Doğu Anadolu Bölgesi’nden 7 il olmak üzere 12 ilde 22 bin 57 konut için ilk konut kurası 7-16 Kasım tarihleri ​​arasında yapılacak.

TEKİRDAĞ 2023 TOKİ KURULU SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şırnak ve Ardahan illerinde ilk çekilişimizi 7 Kasım Pazartesi günü başlatıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor.

E- DEVLET TEKİRDAĞ TOKİ PARSELİ SORGULAMA

TOKİ toplu konut projesine başvuran vatandaşlar, çekiliş sonuçlarına E-Devlet üzerinden ulaşabilecek. TOKİ çekiliş sonucunu sorgulamak için BURADA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu